Panie... Panowie... Zapraszamy na prawdziwy hicior i klasykę sezonu - wycieczkę autokarową na południe Polski, organizowaną przez Studencki Klub Górski!

Tym razem Krosno i jego malownicze okolice. Pilotaż i prowadzenie - jedyni w swojej klasie, niepowtarzalni, niesamowici, energetycznie wypełnieni - kursanci XXXI kursu na Przewodników Górskich, którzy wykażą się nie lada kunsztem i ekwilibrystyką, zabawiając Was opowieściami w stylu - "po lewej brzoza, po prawej koza", z jednoczesnym, wręcz symultanicznym sypaniem czerstwych żartów z rękawa oraz wykonywaniem standardów jazzowych, śpiewając do autobusowego mikrofonu, z elementami bitu 150 uderzeń na minutę i karaoke. A do tego cała masa atrakcji: gry i zabawy na świeżym powietrzu, ognisko, zwiedzanie cerkwi i kościołów, lokalny folklor (ups, niestety nie chodzi o studium budki z piwem!), tropienie dzikich zwierząt, przyroda, zdjęcia i zbiorowe fotografie, szał ciał, przyjaźń, miłość, zdrada i jedna wielka beczka śmiechu. Legenda powraca!

 

Wszystkich zainteresowanych dołączeniem do naszej cyrkowej trupy, prosimy o kontakt na maila fractalface(at)gmail.com lub telefonicznie +48 606588514

 

Ilość miejsc ze względu na emerytów, rencistów i wycieczki szkolne jak zawsze ograniczona.

 

PIĄTEK - Start - Warszawa - o godzinie 22:50

SOBOTA - Trasa: Krosno - Rezerwat Prządki - Góra Dział (punkt widokowy) - Odrzykoń (Zamek Kamieniec) - Blizne (kościół) - Haczów (kościół) - Wróblik Szlachecki (cerkiew) - Rymanów (synagoga i kirkut) - Iwonicz (zbór ariański, most, dwór załuskich, kościół) - nocleg.

NIEDZIELA - Trasa: Iwonicz Zdrój (Stary Pałac, Dom Zdrojowy, Pensjonat Bazar, pijalnia wód) - Bóbrka (muzeum) - Krosno (Kościół św. Wojciecha, Kościół oo Franciszkanów lub oo Bernardynów i Bazylika Farna, Rynek, ew. również Muzeum Sztuki Podkarpackiej) - wieczorem powrót do Warszawy.

 

Orientacyjna cena wycieczki (niedługo podamy ostateczną) to ok. 230,- PLN./os.
W cenie zagwarantowane: ubezpieczenie, przejazd, nocleg, wstępy do obiektów, obiadokolacja oraz fantastyczne towarzystwo kursantów!