Jak co roku,  zapraszamy  wszystkich chętnych na Rajd Jesienny. Tym razem w poszukiwaniu resztek lata powędrujemy malowniczymi szlakami Pienin i Beskidu Sądeckiego.

 

jesiennyMaciejSzajkowski1

 

Rajd jest imprezą otwartą. Zapraszamy wszystkich, niezależnie od wieku i doświadczenia. Chcemy spędzić ten czas z Wami! W tym roku jedziemy w weekend 13-14 października.

Mamy do zaoferowania kilka niezależnych tras, które w sobotę wieczorem spotkają się na ześrodkowaniu w schronisku Durbaszka, gdzie po ciepłym posiłku będziemy wspólnie bawić się i śpiewać do rana.

 

Trasy (są jeszcze wolne miejsca):

 

jesiennyMaciejSzajkowski4

 

Ceny różnią się w zależności od trasy i zawierają:

  • transport
  • nocleg
  • gorący posiłek w sobotę
  • ubezpieczenie NNW
  • rajdową pamiątkę
  • śpiewnik

Dodatkowo, uczestnicy mogą zostać poproszeni przez przewodnika o zabranie ze sobą wskazanych produktów żywnościowych.

 

Zapisy prowadzone są bezpośrednio na poszczególne trasy. Wystarczy wybrać trasę z listy i zgłosić się do prowadzącego ją przewodnika.

Osoby, które chciałyby dojść na ześrodkowanie samodzielnie proszone są o wcześniejszą informację i opłacenie wpisowego - 60 zl. Możliwe jest również skorzystanie ze wspólnego transportu autokarem - w tym celu trzeba wypełnić formularz ».

 

Jesienny3

 

Zapraszamy!

 

Najlepiej kontaktuj się bezpośrednio z prowadzącym Twoją trasę, w innych przypadkach: jesienny(at)skg.uw.edu.pl, tel: 506 600 710.

 

Zdjęcia: Maciek Szajowski, Maciek Szajowski, Michał Pluta
SKG, jako organizacja non-profit, nie zarabia na organizowanych wyjazdach, a nasi przewodnicy są wolontariuszami.