„Każdym nerwem czuję, że najwyższy nadszedł czas,
Zbudzić się z zimowego otępienia.
...
I pod górę. Tam gdzie wieje wiatr.
Niech prowadzą mnie moje marzenia.
Nie potrzeba wcale świata zmieniać,
Kiedy z życia można tyle brać".

Zdecydowanie najwyższy czas trochę nacieszyć się zimą i rozruszać zastałe kości!!
Jeśli myślicie podobnie to serdecznie zapraszam na wspólne spędzenie weekendu
w Beskidzie Żywieckim 16-17 Lutego 2013!!

TRASA*

prowadzi szlakami, jednak trzeba się nastawić, że sobotni odcinek jest dłuuugi i przez to wymagający kondycyjnie. Będziemy chodzili przez cały dzień, również po zmroku.

Sobota
Zawoja Markowa lub Czatoża -> przeł. Jałowiecka -> Mędralowa-> przeł. Klekociny -> Jałowiec -> Chata pod Solniskiem (ok. 23 GOTów)

Niedziela
Chata pod Solniskiem-> Siwcówka -> przeł. Kolędówki -> Przysłop -> Sucha Beskidzka

*trasa może ulec modyfikacji ze względu na warunki atmosferyczne, opóźnienia transportu etc.

ŚPIMY
W Chacie Adamy w Lachowicach zwanej też Chatą pod Solniskiem

WYJAZD I POWRÓT
Wyjeżdżamy w piątek (15.02.2013r.) o 22:00 (zbiórka) z Warszawy Centralnej, powrót o 23:35 w niedzielę (17.02.2013r.)

KOSZTY**
STUDENCI - 115zł
NIE-STUDENCI - 130zł

**W cenie przejazd w obie strony, nocleg, ubezpieczenie. Dodatkowo każdy zostanie poproszony o zrobienie zakupów jedzeniowych oraz o wzięcie pieniędzy na niedzielny obiad w Krakowie.

Gosia Staroń - malgorzata.staron(at)skg.uw.edu.pl
do dnia: 04.02.2013r.

Brak wolnych miejsc, zapisy na listę rezerwową!

Tak było rok temu w marcu:

zywiecki3

Zdjęcia Basi Skompskiej, Beskid Żywiecki, marzec 2012.

SKG, jako organizacja non-profit, nie zarabia na organizowanych wyjazdach, a nasi przewodnicy są wolontariuszami.