Zmęczony ciągłym bieganiem po mieście? Chcesz się wyciszyć przed "kampanią wrześniową"? A może chcesz zlapać głęboki oddech przed nadchodzącym rokiem akademickim?

Niezależnie od pobudek, ten rajd jest dla Ciebie.

Trasa

Jak w zapowiedzi, przemieszczać będziemy się niespiesznie, napawając oczy oznakami nadchodzącej jesieni, wdając się w pogawędki i wysłuchując opowieśc o niezwykłej historii rejonu.
Dziennie powinniśmy pokonywać około 16 GOTów, co jest odpowiednikiem 16 kilometrów po płskim terenie.

Startujemy z Komańczy, gdzie zwidzimy odbudowaną cerkiew, zobaczymy malownicze Jeziorka Duszatyńskie, przewędrujemy Wysokim Działem, zobaczymy co słychać na Chryszczatej, a następnie spedzimy popołudnie na bazie namiotowej "Rabe", wybierając się na spacer do pobliskich kamieniołomów w poszukiwaniu pięknych kryształów marmaroskich. Wieczór też zapowiada się interesująco – ognisko, gitary, śpiewy i zabaawy bez limitów czasowych.

Mało? Spokojnie, to dopiero dzień pierwszy.

Dnia drugiego zawędrujemy do Cisnej gdzie zatrzymamy się w schronisku PTTK "pod Honem". Plan wieczoru obejmuje wizytę w legendarnej "Siekierezadzie". Tego nie da się opisać – tam trzeba być ;).

Dnia trzeciego zaczynamy powolny powrót do Warszawy, zatrzymując się w Rzeszowie na rozprostowanie nóg i posilenie się przed dalszą trasą.

Wyjazd

Noc z czwartku na piątek (12/13 września) o godzienie 0:30. Powrót w niedzielę (15 września) około godziny 23.25

Koszt

170 zł (w tym jedzenie na trasie, przejazdy, nocleg w schronisku, artykuły ogniskowe, rajdowa pamiątka i śpiewnik, ubezpieczenie)

Dodatkowe koszty

Jedzenie w cywilizacji oraz przegryzki podczas marszu

Limit osób

9, decyduje kolejność zgłoszeń

Informacje dodatkowe

Wyjazd zawiera jeden nocleg namiotowy.

kontakt

Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

 


SKG, jako organizacja non-profit, nie zarabia na organizowanych wyjazdach, a nasi przewodnicy są wolontariuszami.