Nasza klubowiczka, przewodniczka, koleżanka i przyjaciółka Joanna Gecow (dawniej Walewska) choruje na bardzo rzadki nowotwór złośliwy. Jeszcze niedawno nie było nadziei. Po amputacji ręki w pozostałym fragmencie pozostał nowotwór a lekarze nie byli w stanie zaproponować sensownej kuracji. Historię zmagań Asi z chorobą możesz przeczytać tutaj na facebooku.

We wrześniu było pospolite, internetowe ruszenie... I udało się znaleźć lek (Tazemetostat), który może pomóc! Nareszcie, jest konkret! Jednak leczenie jest bardzo drogie, dlatego wspieramy Asię w jej zbiórce.

Jak możesz pomóc?

Darowizna

Na stronie Fundacji Onkoligicznej Rakiety jest prowadzona zbiórka: fundacjarakiety.pl/podopieczni/joanna-gecow/. Joasię można też wesprzeć przelewem na konto Fundacji: 52 1050 1025 1000 0090 3010 4252, w tytule wpisując " Joanna Gecow".

Grupa z licytacjami (bazarek charytatywny)

Dołącz do grupy na facebooku z licytacjami dla Asi. Możesz coś wystawić albo licytować. Grupa "Idę w góry cieszyć się życiem. Licytacje dla Joanny!

Update! Do poniedziałku 12 grudnia można licytowac specjalny zestaw SKG (lniane torby, kubki, otwieracz do piwa, znaczek SKG i jeszcze parę drobiazgów): www.facebook.com/groups/514735017368508/posts/524315886410421

Spacery i warsztaty kulinarne

Już teraz nasza przewodniczka, Paulina Kocot, zaprasza na spacer śladami Stanisława Staszica - 10 grudnia o godz. 10.00. Wejściówką będzie cegiełka na leczenie Asi.

Niebawem wrzucimy informacje o kolejnych spacerach i warsztatach związanych z gotowaniem na ognisku.

Promowanie akcji

Buduj z nami zasięgi - udostępnij np. ten post na facebooku, przekaż informację dalej, pomóż nam dotrzeć do jak największej grupy osób

1% - PIT

Możesz, rozliczając swój PIT, pamiętać o Asi i przekazać jej swój 1%. W odpowiednim polu wpisz numer KRS Fundacji Onkologicznej Rakiety i nazwisko Asi.

KRS: 0000414091, cel szczegółowy: Joanna Gecow

Damy radę

Razem mamy moc. Pomóżmy Asi, jej mężowi i dwójce dzieci schodzić razem jeszcze nie jedne góry.