Ostrzeżenie

JFolder::pliki: Ścieżka nie jest folderem. Ścieżka: [ROOT]/images/galerie/imprezy/Manewry_2009.

Uwaga

IMG_1449Zapraszamy na nocny marsz na orientację w Puszczy Białej. Będzie to okazja do przeżycia niezapomnianej przygody, poznania fascynujących ludzi, a także „przepustka" do uczestnictwa w Kursie Przewodników Górskich. W programie:

• Szkolenie teoretyczne z podstaw orientacji w terenie (mapa i jej elementy, posługiwanie się kompasem itp.)
  • Szkolenie praktyczne z orientacji w terenie
  • Ognisko z kiełbaskami
  • Przejście nocne w zespołach 2-3 osobowych (trasa zasadnicza liczy 35-40km i nie może zająć więcej niż 12 godzin)
  • śniadanie

7-8 listopada 2009, Paweł Marciniak, pawel.marciniak (at) skg.uw.edu.pl, 502 852 445, Agata Mętlak, kocica0 (at) onet.eu 661 130 646

UWAGA! zapisy i wpłaty do środy, 4 listopada 2009 (po wykładzie)

Zbiórka w hallu kasowym Dworca Wileńskiego w sobotę o godz. 12:30, powrót w niedzielę przed południem.

Koszt: 30zł pokrywa: „catering" ogniskowy, prowiant na trasie manewrów, śniadanie, zaplecze socjalne w punkcie bazowym (toaleta, możliwość spania), mapę, obsługę techniczną manewrów

Informacje, zgłoszenia i wpłaty bezpośrednio po spotkaniach informacyjnych dot. Kursu Przewodnickiego, 7 i 14 października 2009, sala 200 Budynku Samorządu UW, ul. Krakowskie Przedmieście 24 (Mały Dziedziniec, zaraz na prawo od Bramy Głównej)

Co koniecznie zabrać na Manewry:

• Latarkę z zapasem baterii, najlepiej tzw. czołówkę
  • Kompas
  • Wygodne buty turystyczno-sportowe
  • Długopis
  • Wygodną odzież chroniącą przed zimnem, wiatrem i deszczem (w końcu to jesienna noc)

Regulamin manewrów znajdziez tutaj

a jak to drzewiej bywało? zsapraszamy do wspomnień z poprzednich edycji Manewrów:

-> Manewry Nizinne 2003 (XXIII Kurs Przewodnicki SKG)

-> Z notatnika kursanta XXI Kursu Przewodnickiego SKG