Koszulki!

Prawdopodobnie nie ma tematu, którego nie da się tutaj poruszyć.
Maćko Wećko
Posty: 237
Rejestracja: 2008-10-16, 10:01

Koszulki!

Post autor: Maćko Wećko »

Niedługo będzie składane zamówienie na klubowe koszulki! W związku z tym składamy Wam unikalną ofertę nabycia klubowych koszulek, z haftowanym logo SKG wielkości ok. 7x7cm!

Dostępne są:
  • T-shirty w cenie 35 zł, rozmiary S-XXL, kolory:ObrazekObrazek Obrazek
  • T-shirty damskie w cenie 35 zł, rozmiary S-XL, kolory:ObrazekObrazek
  • Koszulki polo w cenie 55 zł, rozmiary S-XXL, kolory:ObrazekObrazek
Zamówienia należy składać do poniedziałku, 23.05 poprzez wpłatę odpowiedniej kwoty na konto bankowe:
70 2490 0005 0000 4000 7392 4227
Maciej Weksej
ul. Osowska 24b
72-004 Pilchowo

Pamiętajcie, aby w tytule przelewu wpisać imię, nazwisko, rodzaj oraz rozmiar koszulki! Wpłaty inaczej oznaczone nie będą akceptowane!

Kursanci XXX KPG którzy wpłacili 2 ratę i pojechali na zimówkę otrzymają koszulkę t-shirt w kolorze butelkowy zielony z logiem XXX KPG (niestety tylko opcja męska) :).

Koszulki będą do odbioru w siedzibie klubu, najprawdopodobniej w I połowie czerwca.
cezar_1

Re: Koszulki!

Post autor: cezar_1 »

A rozmiar skąd będziesz miał? Bo nie wiem czy nie podawało się go na którymś z tych papierków, których w końcu nie dostałeś ode mnie :P W związku z tym, jakby co to XL poproszę...
Maćko Wećko
Posty: 237
Rejestracja: 2008-10-16, 10:01

Re: Koszulki!

Post autor: Maćko Wećko »

Rozmiary były pytaniem na zejściówce ;)
Awatar użytkownika
Sylwia
Posty: 191
Rejestracja: 2008-11-07, 10:41

Re: Koszulki!

Post autor: Sylwia »

a co z koszulkami z 28 kursu? swego czasu byla robiona lista i mieilsmy dostac..
Paveł
Posty: 847
Rejestracja: 2007-03-28, 22:24

Re: Koszulki!

Post autor: Paveł »

Spokojnie, wszystkie osoby oryginalnie z XXVIII KPG, które kontynuują kurs w tym roku (po dopełnieniu wszystkich formalności), również są uprawnione do koszulki :)
PawelB
Posty: 20
Rejestracja: 2008-10-27, 13:12

Re: Koszulki!

Post autor: PawelB »

Hej.
Długo się tu nie odzywałem, co nie znaczy, że nie śledzę różnych spraw, chociażby kwestii koszulki, o której śnię po nocach od początku XXVIII kursu, bo to wtedy zdaje się padło hasło, że dostaniemy po sztuce.
Robiłem kurs dwa lata, zżyłem się z Wami i byłoby strasznie słabo, gdyby teraz się okazało, że koszulka jest tylko dla tych, którzy jeszcze kontynuują kurs. To tak, jakby ludzie z XXX kursu, którzy mają dostać swoje koszulki zaraz, dostali je dopiero podczas XXXII kursu, a i to i tak pod warunkiem, że trzeci rok z rzędu biorą udział w kursie.
Paveł
Posty: 847
Rejestracja: 2007-03-28, 22:24

Re: Koszulki!

Post autor: Paveł »

Bardzo się cieszę, że zżyłeś się przez te lata z Klubem,
ale jak każdy medal, tak i tu są dwie strony: chodzi oczywiście o koszty,
koszulek - jak się domyślasz - nie dostajemy za darmo ani z Brukseli, ani z Moskwy, ani z Tel Awiwu ani znikąd indziej.
Chociaż byśmy bardzo chcieli - nie możemy dawać koszulek każdemu, komu Klub jest bliski, choć niewątpliwie chcielibyśmy (i to nie tylko koszulki dawać :) ),
stąd z bólem serca przystaliśmy na takie ograniczenie,
mam nadzieję że zrozumiesz także ten punkt widzenia i uszanujesz naszą decyzję,
a rozczarowanie nie będzie łyżką dziegciu w beczce wiosennego optymizmu.
Awatar użytkownika
Marcin Zarzycki
Posty: 264
Rejestracja: 2007-03-30, 15:19

Re: Koszulki!

Post autor: Marcin Zarzycki »

Jak to maja byc koszulki klubowe, to moze rozeslac mejla w tej sprawie do klubowiczow? No chyba, ze mejl w tej sprawie byl, a ja go nie dostalem.

Pozdrawiam
MZ
Afryka

Re: Koszulki!

Post autor: Afryka »

Hm...fajne koszulki, ale temat rzucony 10 maja z dead-linem do 16 maja z wpłatą na konto powoduje, że wiele osób może się w ogóle nie załapać.:(
Popieram prośbę Zygi, że może lepiej takie rzeczy rozsyłać na maila do wszystkich klubowiczów.

Pozdrówka słoneczne
A.
Awatar użytkownika
Weronika Witczak
Posty: 62
Rejestracja: 2007-03-30, 23:36
Lokalizacja: Warszawa

Re: Koszulki!

Post autor: Weronika Witczak »

Ale fajny pomysł, ja się piszę!
Tylko jeszcze popatrzę co i jak i dam znać!
Pozdrowionka!
Michal Bekey
Posty: 93
Rejestracja: 2008-11-17, 14:30

Re: Koszulki!

Post autor: Michal Bekey »

sprawa naszych koszulek z XVIII kursu nie wygląda zbyt elegancko.
Może dałoby się potraktować równo wszystkie, nadal zainteresowane osoby z tamtego kursu, brak kasy- no dobra, to ew. dopłacimy, a kwotę zachowaną właśnie do celów kupna naszych koszulek, która w księgach teoretycznie powinna istnieć, podzielimy na równo. To by dla mnie wyglądało, jak naprawdę dwustronny kompromis...
ergo

CHCEEEEMMYYYY KOSZULKIIIIIII! :-D
Awatar użytkownika
Basia Skompska
Posty: 138
Rejestracja: 2009-10-02, 23:10

Re: Koszulki!

Post autor: Basia Skompska »

Po konsultacji z Maćkiem ustaliliśmy, że wstrzymamy się z zamówieniem klubowych koszulek jeszcze do przyszłego tygodnia, gdyż w nadchodzącym tygodniu chcemy wyjaśnić sprawę koszulek kursowych dla osób uczestniczących w poprzednich kursach przewodników beskidzkich, które opłaciły wszystkie raty a koszulek nie otrzymały.
Prosimy o cierpliwość :)

W imieniu całego Zarządu i Maćka W.

Druhna
Maćko Wećko
Posty: 237
Rejestracja: 2008-10-16, 10:01

Re: Koszulki!

Post autor: Maćko Wećko »

Chciałbym poinformować wszystkich kursantów XXVIII, XXIX oraz XXX Kursu Przewodników Górskich, że SKG ma dla każdego uczestnika zimówki obiecanką koszulkę z logo kursu :)! Odbiór w wakacje możliwy przez pierwszą połowę lipca, pierwszą połowę sierpnia i drugą połowę września, po wcześniejszym kontakcie mailowym ze mną celem uzgodnienia dogodnego terminu odbioru [wysłać maila do mnie można klikając kopertę po prawej stronie].
Awatar użytkownika
Wojciechu
Posty: 129
Rejestracja: 2009-11-02, 23:54

Re: Koszulki!

Post autor: Wojciechu »

Maciek, naprawdę szacun i wielkie podziękowania dla Ciebie - myślę, że dołączy się do podziękowań cała reszta ekipy działkówkowej, która dostała koszulki :)
"W takim razie proszę mi oddać moją należność."
ODPOWIEDZ