S Y L W E S T E R 07

Prawdopodobnie nie ma tematu, którego nie da się tutaj poruszyć.
Awatar użytkownika
Litrowy
Posty: 375
Rejestracja: 2007-04-12, 15:20

S Y L W E S T E R 07

Post autor: Litrowy »

Zostało jeszcze kilka miejsc na organizowanym przeze mnie wyjeździe sylwestrowym SKG. Serdecznie zapraszam.

szczegóły:

Mieszkać będziemy prywatnym schronisku "U Stacha" (link: http://62.121.110.221/spanko/schronisko ... Glowna.htm). Jest to chata w Wetlinie, 5 min drogi od Bazy Ludzi z Mgły. Znajduje się w niej kuchnia ze stołówką, pokój 15-osobowy i duży pokój na piętrze na ok. 30 - 40 osób, łazienka z dwoma prysznicami. Spanie na materacach. Całe schronisko jest zarezerwowane dla nas od 27 XII do 1 I. Jeżeli ktoś chce zostać dłużej, nie ma problemu.
Na miejscu będziemy oczywiście chodzić i jeździć po górach (zapowiada się mocno śnieżna zima, więc biegówki mogą się okazać fantastycznym rozwiązaniem), wieczorami bawić się na całego.

Gospodarz schroniska - Stach jest z zawodu kucharzem i zapewni nam pyszne (sam sprawdzałem - niebo w gębie) obiady. Jak znam życie i Stacha, to będzie tego jedzenia tyle, że i na śniadania starczy.

Impreza sylwestrowa będzie przebierana, o temacie poinformuję za jakiś czas.

Dojeżdżać będziemy teoretycznie na własną rękę, ale pewnie zorganizuję kilka grup dojazdowych. Tak samo z powrotem.

Cena wynosi 30 zł/dobę z obiadami, o których wspomniałem wyżej. Za dobę sylwestrową płacimy 45 zł - 15 zł nadwyżki przeznaczę na przegryzki, napoje, szampana i inne wydatki sylwestrowe.
Ostatnio zmieniony 2007-11-29, 17:23 przez Litrowy, łącznie zmieniany 2 razy.
mort
Posty: 95
Rejestracja: 2007-07-25, 02:05
Lokalizacja: The Disk

Re: S Y L W E S T E R 07

Post autor: mort »

A czy jest możliwość dojścia na samego sylwestra?
Bo się wybieramy w kilka osób połazić (znaczy z plecakami :mrgreen: ) po Bieszczadach i chętnie byśmy zakończyli sylwestrem w klubie, zwłaszcza, że conajmniej trzy osoby są kursantami. Po prostu jak się jest na kursie to już mało jest momentów na niekursowe łażenie po górach :-( i zylwester niestety okazał się jedynym możliwym terminem :-(
Awatar użytkownika
Litrowy
Posty: 375
Rejestracja: 2007-04-12, 15:20

Re: S Y L W E S T E R 07

Post autor: Litrowy »

Jakoś pewnie sie dogadamy. Napisz mi szczegóły na maila (ile osób, kiedy chcecie dojść, itd), żebyśmy nie zaśmiecali wątku.
pzdr
Wizgot
Posty: 45
Rejestracja: 2007-11-09, 15:46
Lokalizacja: Chotomów/Warszawa
Kontakt:

Re: S Y L W E S T E R 07

Post autor: Wizgot »

Cześć.

Jeśli są jeszcze miejsca dla kursantów, to ja chciałbym pojechać.
Jeśli potrzebujesz jakieś dane to napiszę mejla..

Pozdrawiam,

Piotr Gołębiowski
Gość

Re: S Y L W E S T E R 07

Post autor: Gość »

No pewnie że potrzebuję! Od razu pisać maile do mnie a nie tędy się zapisywać! Tu tylko informacja.
Awatar użytkownika
Litrowy
Posty: 375
Rejestracja: 2007-04-12, 15:20

Re: S Y L W E S T E R 07

Post autor: Litrowy »

To ja byłem.
Janekm
Posty: 52
Rejestracja: 2007-03-30, 17:48

Re: S Y L W E S T E R 07

Post autor: Janekm »

Czas na sekcje foto.

Przeglądanie zdjęć:
1. Klikamy tutaj i przeglądamy.
2. Wpisujemy http://skg.4shared.com/ a potem przechodzimy do katalogu skg/sylwester/janekm. W pozostałych katalogach są inne zdjęcia
3. Oglądanie ułatwia przycisk Thumbnails (miniatury). Jeśli się kliknie na pobierz (kuleczka ze strzałką) to obejrzymy zdjęcie w większym rozmiarze z możliwością nawigacji (też łatwo się przegląda)
4. Każdy plik możemy ściągnąć, ale też zmienić mu nazwę, skasować (!), kopiować do nowych katalogów w ramach serwera.
5. W katalogu powinien być plik rar, gdzie są wszystkie zdjęcia spakowane.
6. W razie problemów, albo jeśli chce się jakieś zdjęcie w pełnym rozmiarze można napisać na janekmazur(małpa)gmail.com
7. Zdjęcia są nieprzebrane i nie do końca obrobione więc jest to trochę groch z kapustą, w swoim czasie przejrzę je i powybieram co lepsze.

Umieszczanie zdjęć
Fajnie by było gdyby jak najwięcej zdjęć mozna było obejrzeć, jesli ktoś ma już swoje konto na picasa czy gdzie indziej to super, a jeśli nie można wykorzystać adres. Robimy tak:
1. Wchodzimy w katalog skg/sylwester
2. Dodajemy folder, najlepiej aby nazwa sugerowała autora. Katalog tworzymy klikając na ikonkę "folder z plusem" która jest w grónej części ekranu. Wchodzimy w nasz podkatalog.
3. Będąc w podkatalogu klikamy na "Multiupload" jest w dolnej części ekranu. Wybieramy Browse i zaznaczamy pliki z dysku. Warto prócz zdjęć wrzucić też plik rar zawierający je wsystkie, ułatwia to ściąganie zdjęć.

Miłego oglądania i czekam na fotki z moją skromną osobą :-)
Ostatnio zmieniony 2008-01-02, 14:56 przez Janekm, łącznie zmieniany 1 raz.
Konrad
Posty: 1
Rejestracja: 2008-01-02, 21:01
Kontakt:

Re: S Y L W E S T E R 07

Post autor: Konrad »

Wielkie dzięki dla wszystkich za diabelsko dobrą zabawę i zapraszam do oglądania fotek :twisted:

Biesowisko w Wetlinie
Awatar użytkownika
YETI
Posty: 215
Rejestracja: 2007-04-02, 08:27
Lokalizacja: Kielce-Warszawa-Lublin
Kontakt:

Re: S Y L W E S T E R 07

Post autor: YETI »

Exxxstra fotki Janku i Konradzie! Zwłaszcza inscenizacja walki na moście i moja rozmodlona scena ;-)
Ja swoje zdjęcia zamieszce za dni kilka...
Błogosławie :twisted:
AMEN
Ostatnio zmieniony 2008-01-02, 21:39 przez YETI, łącznie zmieniany 1 raz.
Marcin Szczupak

Re: S Y L W E S T E R 07

Post autor: Marcin Szczupak »

Zdjęcia z imprezy Sylwestrowej

Paczka do ściągnięcia - 140 zdjęć - 55 MB

W najbliższym czasie dodam pozostałe zdjęcia.
Miłego oglądania.
Awatar użytkownika
don pedro
Posty: 58
Rejestracja: 2007-11-18, 14:13

Re: S Y L W E S T E R 07

Post autor: don pedro »

Wielkie dzięki dla Jędrzeja!!! (i dla kasjerki z Zagórza ;-) ) Sory za spontan, jakoś nie skojarzyliśmy, że wracacie tego samego dnia :-D
Jasiek
Awatar użytkownika
Litrowy
Posty: 375
Rejestracja: 2007-04-12, 15:20

Re: S Y L W E S T E R 07

Post autor: Litrowy »

BIURO RZECZY ZNALEZIONYCH
W tym roku wyjątkowo ubogie. Czekam na info od właściciela czapki z daszkiem. Kolor czarny, nad uchem napis pdb. Radzę szybko się zgłaszać, bo czapka bardzo mi się podoba.
Jeśli zaś chodzi o sam wyjazd to impresje, przemyślenia, podziękowania i tłumaczenia później. Najpierw muszę powrócić do rzeczywistości.
Awatar użytkownika
Asia
Posty: 121
Rejestracja: 2007-05-06, 13:08
Lokalizacja: daleka prowincja
Kontakt:

Re: S Y L W E S T E R 07

Post autor: Asia »

Dzięki wszystkim za świetną zabawę :) Przepraszam osoby, które doznały uszczerbku na słuchu przez moje szantowe darcie paszczy. Naprawdę nie pamiętam kto mnie tak spoił ;)

Kilka fotek ode mnie jest tutaj
pozdrowionka
Ostatnio zmieniony 2008-01-03, 21:56 przez Asia, łącznie zmieniany 1 raz.
Paveł

Re: S Y L W E S T E R 07

Post autor: Paveł »

No to i ode mnie sztuk kilka: http://picasaweb.google.com/orlaperc
Awatar użytkownika
Maciej Egermeier
Posty: 379
Rejestracja: 2007-03-28, 13:51
Kontakt:

Re: S Y L W E S T E R 07

Post autor: Maciej Egermeier »

Paweł, świetne zdjęcia! Szkoda że jak my przyjechaliśmy to już nie było takich chmurek.
Maciek
Lej, lej się chmieeeelu, nieś muzyką po bukowym leeeeesie....
Wdrożenia Google Apps Mindjet MindManager
ODPOWIEDZ