KURSÓWKA 22-23 XI

Prawdopodobnie nie ma tematu, którego nie da się tutaj poruszyć.
Kamila
Posty: 21
Rejestracja: 2008-11-12, 21:55

Re: KURSÓWKA 22-23 XI

Post autor: Kamila »

Czesc!

Ja sie chcialam zapytac, tak dla totalnej pewnosci, czy bilety na pociagi do i z Chabowki nabywamy indywidualnie? Czy od razu w dwie strony? Czy jednak jakos wspolnie, tak zeby skoordynowac miejscowki i siedziec razem.

Pozdrawiam i do zobaczenia w srode.
Kamila
Awatar użytkownika
Marta Cobelto
Posty: 387
Rejestracja: 2007-03-28, 15:47

Re: KURSÓWKA 22-23 XI

Post autor: Marta Cobelto »

Chciałabym, żebyśmy byli skoordynowani:)
więc najlepiej będzie, jak w przyszła środę wszyscy, którzy ostatecznie zdecydują się jechać przyniosą kasę na bilet i wtedy ochotnik kupi je dla wszystkich chwilkę wcześniej
choć mam nadzieję, że już pod koniec listopada zabójczych tłoków w TLK nie będzie
Awatar użytkownika
Litrowy
Posty: 375
Rejestracja: 2007-04-12, 15:20

Re: KURSÓWKA 22-23 XI

Post autor: Litrowy »

Pani instruktor chodziło oczywiście o najbliższą środę. Czyli już pojutrze mamy mieć kaskę. Zatem przydałaby się informacja dokładnie i konkretnie ile kaski mamy przynieść z podziałem na studenci -niestudenci. Tak żeby nikomu nie umknęło.
Kto nie ma brzucha ten kiepsko
A góry to do niczego są.
Awatar użytkownika
Marta Cobelto
Posty: 387
Rejestracja: 2007-03-28, 15:47

Re: KURSÓWKA 22-23 XI

Post autor: Marta Cobelto »

Racja
najbliższa środa czyli pojutrze
kilka postów wyżej Kamila podaje, ze normalny bilet kosztuje 60 zł, w tym jest miejscówka i bilet za 55 zł, jeśli dobrze zrozumiałam objaśnienia "Gościa" poniżej. No i że studenci mają zniżkę trzydzieści kilka procent.
Więc poprosimy jeszcze Kamilę o sprawdzenie, ile dokładnie ten bilet nas będzie kosztował i podanie sumy na forum. Jesli nie poda, to przynieście orientacyjnie
Awatar użytkownika
Marta Cobelto
Posty: 387
Rejestracja: 2007-03-28, 15:47

Re: KURSÓWKA 22-23 XI

Post autor: Marta Cobelto »

Aha - a powrotne lepiej może kupić w Chabówce...
Z doświadczenia wiem, że skład ludzi na kursówkę zmienia się do ostatniej chwili, więc to mniejsze ryzyko będzie
Gość

Re: KURSÓWKA 22-23 XI

Post autor: Gość »

Można kupić i w Warszawie tuż przed wyjazdem, przy założeniu, że wszyscy, którzy wyjeżdżają, będą też wracać. TLK ma to do siebie, że ma miejscówki, więc może ich zabraknąć, a zatem im wcześniej się kupuje, tym lepiej (też w sensie, ze lepiej w piątek wieczorem niż w sobotę rano). Niemniej TLK z Warszawy wyjeżdża po północy, nie jestem pewien, czy kasy IC nie mają wtedy przerwy technologicznej (tzn. czy system pozwala wtedy kupić bilety z rezerwacją). To jest do sprawdzenia.
Marta

Re: KURSÓWKA 22-23 XI

Post autor: Marta »

Witam, niestety nie dam rady pojechać na tę kursówkę - ani czasu ani kasy w tym tygodniu nie mam ;/ a żałuję, bo im późniejsza kursówka tym zminiej brrr....

mam też prośbę, bo dostałam do przygotowania referat na temat osadnictwa w beskidzie wyspowym, czy ktoś może ma chęć go przejąć ode mnie?!

pozdrawiam
Kamila
Posty: 21
Rejestracja: 2008-11-12, 21:55

Re: KURSÓWKA 22-23 XI

Post autor: Kamila »

Tu Kamila.
Sprawdzilam jakie sa znizki dla studentow. A wiec Gosc mial racje i 37% zniżki na bilet maja:

S t u d e n c i d o ukońc z e n i a 2 6 r o k u ż y c i a, w t y m sł u c h a c z e
k o l e g i ó w n a u c z y c i e l s k i c h i n a u c z y c i e l s k i c h k o l e g i ó w jęz y -
k ó w o b c y c h

oraz

S t u d e n c i – o b y w a t e l e p o l s c y s t u d i u jąc y z a g r a n i cą, d o
u k ońc z e n i a 2 6 r o k u ż y c i a

Wniosek:
Jak ktos kupuje bilet normalny potrzebuje 60 zl w jedna strone,
a jak ktos kupuje studencki to potrzebuje 39,65 zl w jedna strone.
Awatar użytkownika
Marta Cobelto
Posty: 387
Rejestracja: 2007-03-28, 15:47

Re: KURSÓWKA 22-23 XI

Post autor: Marta Cobelto »

Odpowiadam na posta Marty - szkoda wiece, ze nie jedziesz. Jeżeli przygotowałaś już referat, możesz nam go przekazać w ładnej formie, i ktoś go za Ciebie zreferuje. Jeżeli nie, to zobaczymy w środę, kto realnie zostanie nam na wyjazd, OK?
Spotkanie podsumowujące, przypominam, jutro PO WYKŁADZIE
Awatar użytkownika
Marta Cobelto
Posty: 387
Rejestracja: 2007-03-28, 15:47

Re: KURSÓWKA 22-23 XI

Post autor: Marta Cobelto »

Aha, mam jeszcze informację, że nie jedzie z nami Mateusz. Może to jest istotne np. dla jadłospisywacza: odpadły Ci na razie dwie osoby.
Ubezpieczenie dla nas załatwi, więc jutro wszyscy niech znają swoje pesele, miejsca zameldowania itd. Info ogólne o Beskidzie Wyspowy, które miał ogarnąć Mateusz, niniejszym przechodzi na CAŁĄ grupę - przyda się na zejścióweczce. chodzi o info topograficzne - szczyty, wysokości, rzeki, wsie, granice BW i tego typu podstawowe informacje.
Magdalena
Posty: 35
Rejestracja: 2008-11-08, 14:34

Re: KURSÓWKA 22-23 XI

Post autor: Magdalena »

Ja się przeziębiłam i jesli nie wyzdrowieję to nie pojadę :(
Kamila
Posty: 21
Rejestracja: 2008-11-12, 21:55

Re: KURSÓWKA 22-23 XI

Post autor: Kamila »

Jeszcze pytanko do Marty Instruktorki a propos kolezanki z Wroclawia (zdaje sie Asi) i biletu dla niej:
Kupowac? Normalny/studencki?

pozdrawiam
Kamila

ps. Ogolne info o wyjezdzie i biletach podsumuje jutro.
Magda - jak sie zdecydujesz na wyjazd to daj znac - uwzglednie Cie przy kupowaniu biletow tak zebys miala miejscowke z reszta grupy.
Awatar użytkownika
Marta Cobelto
Posty: 387
Rejestracja: 2007-03-28, 15:47

Re: KURSÓWKA 22-23 XI

Post autor: Marta Cobelto »

Apel do Pawła N!
jeżeli nie dostałeś ode mnie maila z danymi do ubezpieczenia, daj znać na prywatną wiadomość! Chłopaki tez mają do Ciebie napisać
Awatar użytkownika
Asia
Posty: 121
Rejestracja: 2007-05-06, 13:08
Lokalizacja: daleka prowincja
Kontakt:

Re: KURSÓWKA 22-23 XI

Post autor: Asia »

Dojeżdzam do Chabówki samodzielnie, wiec biletu proszę mi nie kupować!!!!
Aha- kiedy będzie lista żarcia? chciałabym jutro udać się na zakupy

Asia z Wrocławia :)
Awatar użytkownika
Marta Cobelto
Posty: 387
Rejestracja: 2007-03-28, 15:47

Re: KURSÓWKA 22-23 XI

Post autor: Marta Cobelto »

Tak tak, apel do osoby odpowiedzialnej, czyli Michała ---- czekamy na listę jedzenia jak najszybciej!!!
Możesz się zainspirować listą z wątku "Kursówka 15-16.XI", strona 2
ODPOWIEDZ