Rozstawianie Bazy Namiotowej Madejowe Łoże

Prawdopodobnie nie ma tematu, którego nie da się tutaj poruszyć.
Awatar użytkownika
Litrowy
Posty: 375
Rejestracja: 2007-04-12, 15:20

Rozstawianie Bazy Namiotowej Madejowe Łoże

Post autor: Litrowy »

Obywatelu! Rozstaw Bazę!
W tym roku, dla odmiany, podczas wakacji szkolnych działać będzie prowadzona przez SKG i koło nr 11 PTTK Baza Namiotowa w Podwilku na Orawie. Tym, którzy już tam byli, miejsca nie trzeba reklamować. Pozostali niech wiedzą, że jak raz się tam pojawią, wrócą na pewno. Żeby jednak było tak pięknie, najpierw: BAZĘ TRZEBA ROZSTAWIĆ Wiąże się to ze spędzeniem trzech dni na świeżym powietrzu, dawką wysiłku fizycznego, wspaniałą kuchnią, ogniskami ze śpiewem w porządnym wydaniu i znakomitym towarzystwem w pełnym przekroju wiekowym. Zabawa świetna, aż nie chce się wyjeżdżać. termin: 25-27 czerwca
Na pewno będzie organizowana grupa szturmowa wyjeżdżająca z Wawy w czwartek wieczorem, szczegóły w odpowiednim czasie.

W celu lepszego poglądu na ilość dostępnych rąk do pracy prosimy o deklarowanie zdecydowanych do mnie lub Karoliny:

karolina.nowicka@gmail.com
witrowy@gmail.com

Pragnę jeszcze zwrócić uwagę kursantów, iż jedna z trzech opcji: rozstawianie, bazowanie, składanie, jest elementem obowiązkowym kursu przewodnickiego;)
Kto nie ma brzucha ten kiepsko
A góry to do niczego są.
Michal Bekey
Posty: 93
Rejestracja: 2008-11-17, 14:30

Re: Rozstawianie Bazy Namiotowej Madejowe Łoże

Post autor: Michal Bekey »

Nie wiem jak Wy, ja jadę na rozstawienie samochodem. Miejsc już zabrakło, więc reszta chętnych, wyruszających z Budapesztu, musi dojechać inaczej :-)
W związku z tym, mogę zabrać z domu w ograniczonej ilości sprzęt potrzebny do prac (proszę o listę, inaczej będę zgadywał) oraz chętnie dostarczę wam ( o ile uda się zakupić oczywiście) jakieś prywatne zamówienia.
Co by nie było, wezmę ze sobą super kociołek, poznacie węgierskie horyzonty gotowania na ognisku. Kochanym uczestnikom tegorocznego kursu zdecydowanie zabraniam zbliżania się do kotła, bo wnioskując z mojej ukochanej menażki po tegorocznej zimówce, mają talent do wytwarzania niezniszczalnych, kosmicznych powłok nawet na powierzchni aluminiowych naczyń, co dobrze wiem z fachu, jest o wiele trudniejszą sprawą, niż to samo w przypadku szczerej stali :-D
Awatar użytkownika
Litrowy
Posty: 375
Rejestracja: 2007-04-12, 15:20

Re: Rozstawianie Bazy Namiotowej Madejowe Łoże

Post autor: Litrowy »

Michał, poza Twoim super kotłem cały sprzęt potrzebny mamy na miejscu. Aprowizację też, więc nie ma raczej potrzeby.
Pzdr
Kto nie ma brzucha ten kiepsko
A góry to do niczego są.
Awatar użytkownika
Litrowy
Posty: 375
Rejestracja: 2007-04-12, 15:20

Re: Rozstawianie Bazy Namiotowej Madejowe Łoże

Post autor: Litrowy »

Uwaga! Uwaga! Uwaga!

Grupa szturmowa na rozstawianie bazy spotyka się:
na Dworcu Wschodnim
o godz. 0:00 (tzw. północy)
z czwartku na piątek tj. 24/25 czerwca

Jako, że my już będziemy czekać na Was na miejscu, zaszczytu ogarnięcia dojazdu dostąpi Mikołaj "Mistrz" Brzeziński. Na jego ręce.

Kontakt: brzezinski.m@vp.pl

Główna część rozstawiania odbywać się będzie w piątek i sobotę, niedziela to taki bonus odpoczynkowy. Pobyt na bazie bezpłatny, aprowizacja w Podwilku, głównie odgórnie ogarnięta.

Należy zabrać ze sobą śpiworki i ubranie do pobrudzenia. Warto też mieć jakieś jedzonko na pierwsze śniadanie i coś do picia. Później będziemy się już organizować pod przywództwem mojej cudnej żony. Najlepiej zaopatrzyć się się na miejscu w sklepie w Podwilku przy drodze na bazę.

Czekamy z niecierpliwością. Na nadprogramowych chętnych również.
Kto nie ma brzucha ten kiepsko
A góry to do niczego są.
batarejko
Posty: 34
Rejestracja: 2010-01-05, 19:20

Re: Rozstawianie Bazy Namiotowej Madejowe Łoże

Post autor: batarejko »

Czy ktoś wybiera się w piątek?
Awatar użytkownika
Litrowy
Posty: 375
Rejestracja: 2007-04-12, 15:20

Re: Rozstawianie Bazy Namiotowej Madejowe Łoże

Post autor: Litrowy »

Do osób dojeżdżających na własną rękę i po raz pierwszy.

Dojazd do Chabówki/Rabki. Następnie bus/PKS w kierunku na Chyżne, z reguły do Jabłonki.
wysiadka na przystanku Podwilk Kościół. Przed kościołem (patrząc od strony Rabki), a zaraz za sklepem Grappa skręt w prawo w polną drogę. Tą drogą 2,5 km, aż po lewej stronie zobaczycie bazę, czy też jej wersję przejściową. Można tam dojechać też samochodem.
Od drugiej strony można również dojść od niebieskiego szlaku z Policy. Jednak uwaga, na szlaku w okolicy Wolnika znajduje się trójkąt bermudzki. Szlak jest fatalnie oznaczony, a kierunki mylą się nawet najlepszym. Szlak bazowy od niebieskiego do bazy jest wyznaczony, ale weryfikować oznaczenia i zawieszać tabliczki będziemy pewnie dopiero w niedzielę lub w sobotę po południu.
DZ na miejscu.
Kto nie ma brzucha ten kiepsko
A góry to do niczego są.
Mikołaj Brzeziński
Posty: 32
Rejestracja: 2009-11-24, 10:01

Re: Rozstawianie Bazy Namiotowej Madejowe Łoże

Post autor: Mikołaj Brzeziński »

Tak najmilisi,
Jedziemy do Podwilka! Cóż, syćkie info zamieścił Przemek: spotykamy się jutro o północy, pociąg TLKjest 0:28, a o 8:47 będziemy w Chabówce- co znami dalej będzie okaże się na miejscu:)

Proszę uprzejmie o zgłaszanie się mailowo lub telefonicznie (692837702), abym miał pogląd na ilość ludzi. Wypada również kupić wcześniej bilety (58zł normalny, ulgowy trochę mniej), aby na dworcu można było zająć się łapaniem miejsc w pociągu, a nie staniem w kolejkach po bilety.

Pzdr,
Mikołaj
Awatar użytkownika
Maciej Egermeier
Posty: 379
Rejestracja: 2007-03-28, 13:51
Kontakt:

Re: Rozstawianie Bazy Namiotowej Madejowe Łoże

Post autor: Maciej Egermeier »

Zgłaszanie telefoniczne nie bardzo działa....
Będę wsiadał na zachodnim. Kto jedzie i mógłbym do niego dołączyć?
Maciek
Lej, lej się chmieeeelu, nieś muzyką po bukowym leeeeesie....
Wdrożenia Google Apps Mindjet MindManager
Awatar użytkownika
Litrowy
Posty: 375
Rejestracja: 2007-04-12, 15:20

Re: Rozstawianie Bazy Namiotowej Madejowe Łoże

Post autor: Litrowy »

Bazunia stoi jak powinna i ma się dobrze. Wielkie dzięki dla wszystkich rozstawiających, a szczególnie piątkowej grupie szturmowej. Dużo dobrej roboty odwaliliście.
Kto nie ma brzucha ten kiepsko
A góry to do niczego są.
Awatar użytkownika
Maciej Egermeier
Posty: 379
Rejestracja: 2007-03-28, 13:51
Kontakt:

Re: Rozstawianie Bazy Namiotowej Madejowe Łoże

Post autor: Maciej Egermeier »

A co z gifem dla Marty na avatara?
Maciek
Lej, lej się chmieeeelu, nieś muzyką po bukowym leeeeesie....
Wdrożenia Google Apps Mindjet MindManager
Michal Pluta
Posty: 698
Rejestracja: 2008-11-14, 15:04

Re: Rozstawianie Bazy Namiotowej Madejowe Łoże

Post autor: Michal Pluta »

Prześlę Ci Maćku jak tylko zgram zdjęcia.
"Tak to się robi w Szczecinie"
Michal Pluta
Posty: 698
Rejestracja: 2008-11-14, 15:04

Re: Rozstawianie Bazy Namiotowej Madejowe Łoże

Post autor: Michal Pluta »

"Tak to się robi w Szczecinie"
Awatar użytkownika
Maciej Egermeier
Posty: 379
Rejestracja: 2007-03-28, 13:51
Kontakt:

Re: Rozstawianie Bazy Namiotowej Madejowe Łoże

Post autor: Maciej Egermeier »

Faaajne.
Ale jakoś tak mało... akcji widać na tych zdjęciach :-)
Maciek
Lej, lej się chmieeeelu, nieś muzyką po bukowym leeeeesie....
Wdrożenia Google Apps Mindjet MindManager
Awatar użytkownika
Karusia
Posty: 455
Rejestracja: 2007-03-29, 13:37
Lokalizacja: W-wa

Re: Rozstawianie Bazy Namiotowej Madejowe Łoże

Post autor: Karusia »

Panie! Ja mam Twój flet i bębenek!
Awatar użytkownika
Maciej Egermeier
Posty: 379
Rejestracja: 2007-03-28, 13:51
Kontakt:

Re: Rozstawianie Bazy Namiotowej Madejowe Łoże

Post autor: Maciej Egermeier »

No to fajnie. To jakoś od ciebie będę musiał zgarnąć. To co teraz gracie z Litrowym? Ty na fleciku a on na bębenku? ;)
Maciek
Lej, lej się chmieeeelu, nieś muzyką po bukowym leeeeesie....
Wdrożenia Google Apps Mindjet MindManager
ODPOWIEDZ