Już niebawem sprowadzimy do Warszawy kawałek gór. Sale Stodoły już po raz drugi wypełnią się dźwiękami, którym bliżej do połonin i beskidzkich schronisk niż do zabieganego i głośnego miasta. Lecz zanim to nastąpi, potrzeba osób, które przygotują ten niecodzienny wieczór - potrzeba Was, wolontariuszy. Każdy wolontariusz w ramach symbolicznego podziękowania dostanie bilet na koncert!


BANNER_warszawa1


Co jest do zrobienia?

Zajęcie można znaleźć w kilku sekcjach, są to:

  • Promocja - potrzebne są osoby które pomogą przy rozwieszaniu plakatów informacyjnych -tutaj poszukujemy ludzi od teraz!
  • Obsługa koncertu - tu już sam dzień koncertu. Pracy będzie trochę, od przygotowania sali, rozstawienia krzeseł, opiekę nad zespołami, obsługę stoiska z płytami, po dbanie o zaplecze jedzeniowe dla zespołów i nas, wolontariuszy.

Co muszę zrobić aby zostać wolontariuszem?

Zgłoś się na wgorach(at)skg.uw.edu.pl i zasugeruj w jaki sposób możesz pomóc

Zapraszamy wszystkich - członków i sympatyków SKG, obecnych i byłych kursantów oraz osoby, które nie miały dotąd z nami nic wspólnego - to także dobra okazja, by nas poznać!

Nie są wymagane żadne szczególne umiejętności, za to podajemy ponadczasowy zestaw cech. Wolontariusz powinien być uczynny, samodzielny, bohaterski, honorowy, sprawiedliwy i miłosierny, sympatyczny, kreatywny, empatyczny, przyjacielski, gotowy stawić czoła każdemu wyzwaniu, a także dowcipny. Powinien być po prostu sobą :-)

Kontakt

Jeśli masz pytania nie dotyczące stricte wolontariatu, chcesz pomóc w inny sposób, lub po prostu chcesz się skontaktować w sprawie koncertu, pisz śmiało: wgorach(at)skg.uw.edu.pl lub barbara.skompska(at)skg.uw.edu.pl

Więcej informacji

Strona projektu: http://wgorach.art.pl/

Strona na Facebooku