Zimówka - grupa Wexa

Prawdopodobnie nie ma tematu, którego nie da się tutaj poruszyć.
Awatar użytkownika
Basia Skompska
Posty: 138
Rejestracja: 2009-10-02, 23:10

Re: Zimówka - grupa Wexa

Post autor: Basia Skompska »

Ja również się przyłączam do podziękowań Wojciecha. Szczególnie za ostatni dzień, który mimo, że dla wszystkich był dość ciężki, to jednak był nieźle integrujący :) - bieganie dookoła kościoła w Sękowej, kanapki z pasztetem i powidłami, bitwa na śnieżki na dworcu, Małysz w pizzerii ;)

'pozdrawiam!!
i do środy

Druhna
Awatar użytkownika
Marta Cobelto
Posty: 387
Rejestracja: 2007-03-28, 15:47

Re: Zimówka - grupa Wexa

Post autor: Marta Cobelto »

Ja również bardoz Wam dziękuję, że podjęliście dzielnie wyzwanie połączenia dwóch "podzespołów";) bardzo przyjemne dwa dni w Waszym towarzystwie robią apetyt na więcej:)
do zobaczenia w środę!
marta
Posty: 8
Rejestracja: 2009-11-10, 11:24

Re: Zimówka - grupa Wexa

Post autor: marta »

Droga Grupo... vel. kochani moi,

Dziękuję za wspólną wędrówkę w ciężkich zimowych warunkach i wzajemne wspieranie się w tych pięknych okolicznościach przyrody jakie były nam dane, za przecudowną kolację i śniadanko w Uściu (brawa dla Gosi W., Michała P. i Piotra!) i wszystkie inne śniadania, kolacje i obiady (jakoś tak w tych górach człowiek myśli głównie brzuchem ;) ).

A tym, którzy jeszcze tego nie zrobili, przypominam o zwrocie dla mnie 14 pln za przejazd z Sękowej do Grybowa :)))

Do zobaczenia w środę!
Maćko Wećko
Posty: 237
Rejestracja: 2008-10-16, 10:01

Re: Zimówka - grupa Wexa

Post autor: Maćko Wećko »

Słuchajcie, kontaktowałem się ze schroniskiem na Magurze i skasują nas po 5zł od łebka, zbierać będę jutro w gramofonie / unipubie. Do zobaczenia!
Paveł
Posty: 847
Rejestracja: 2007-03-28, 22:24

Re: Zimówka - grupa Wexa

Post autor: Paveł »

Po dzisiejszym wykładzie z Architektury Monumentalnej (start 17:30 na Wydz. Archeologii) ok. godz. 19:00 zacznie się zejściówka z zimówki, zapraszamy.
ODPOWIEDZ