Kursowka 1-2 XII

Prawdopodobnie nie ma tematu, którego nie da się tutaj poruszyć.
Awatar użytkownika
Wojtek
Posty: 350
Rejestracja: 2007-03-30, 14:45

Kursowka 1-2 XII

Post autor: Wojtek »

Czesc wszystkim,

Zakladam temat, w ktorym uczestnicy najblizszej kursowki beda mogli sie wypowiadac, umawiac i zalic na wszystko, co z nia zwiazane. Spotkanie przedwyjazdowe zrobimy w srode po wykladzie, w tej samej sali, w ktorej odbedzie sie wyklad (a ktora to bedzie to sala, to kursanci i kierownictwo wiedza najlepiej). Samo spotkanie poprowadze ja, chociaz na wyjazd pojedziecie z Ewa Janczarek i Pawlem Staniszewskim. Obecnosc obowiazkowa. Na spotkaniu zalatwimy kilka spraw:

- zaktualizujemy liste uczestnikow
- przejmiemy wspolny sprzet od uczestnikow poprzedniego wyjazdu (ktorzy, mam nadzieje, przyniosa go do klubu) i rozdzielimy miedzy was
- zrobimy liste do ubezpieczenia; potrzebne beda dane uczestnikow
- dowiemy sie, co i w jakiej ilosci kupic do jedzenia
- znajdziemy (a w razie potrzeby wyznaczymy) ochotnika, ktory w czwartek przejedzie sie na Dworzec Wschodni i zalatwi papier niezedny do wystawienia biletu grupowego
- znajdziemy (a w razie potrzeby wyznaczymy) ochotnika, ktory posprawdza polaczenia autobusowe i powrotne kolejowe (jak juz bedzie na 100% wiadomo dokad dokladnie jedziecie i skad dokladnie wracacie)
- umowimy sie na piatek na dworcu (najprawdopodobniej ok. 20.30 na Wschodnim, ale to jeszcze musze sprawdzic)

Tak jak mowilem, pojedziecie w Gorce - dlatego prosze zaopatrzyc sie w stosowne mapy, skala 1:50 000 (wydawnictwo dowolne, byleby mapa miala poziomice). Poza tym koniecznie wezcie latarki i kompasy, a takze zapalki, swieczki, cieple ubrania, rekawiczki, czapki, cieple spiwory, karimaty, stoptuty, porzadne buty (zadnych lekkich adidasopodonych wynalazkow!) i kilka par skarpet na zmiane. Przyda sie tez jakas miseczka do jedzenia (najlepiej metalowa, bo w plastikowych kiepsko sie podgrzewa rozne rzeczy), kubek, lyzka, noz (albo scyzoryk z otwieraczem)... No i zapakujcie to wszystko do jakiegos plecaka, to latwiej bedzie nosic ;-). Zreszta dla wiekszosci z was bedzie to ktoras kursowka z kolei, wiec mniej wiecej wiecie, czego sie spodziewac. A ja postaram sie na spotkaniu odpowiedziec na pytania i rozwiac ewentualne watpliwosci. Ale trzy podstawowe rzeczy to mapa, kompas i latarka, najlepiej z zapasowymi bateriami. Bez tego nie ma sensu jechac. Namioty nie beda tym razem potrzebne.

Gdyby ktos chcial sie skontaktowac bezposrednio ze mna, to prosze z forum przez PW albo na maila wszypula(malpa)aster.pl. Jestem w sieci prawie non-stop i staram sie szybko reagowac.

Do zobaczenia w srode
W.
Ostatnio zmieniony 2007-11-25, 14:25 przez Wojtek, łącznie zmieniany 1 raz.
Awatar użytkownika
mateusz
Posty: 17
Rejestracja: 2007-07-01, 16:12
Lokalizacja: warszawa

Re: Kursowka 1-2 XII

Post autor: mateusz »

Siema,

Jakby były jakieś nie jasności poniżej macie liste jedzenia o której wczoraj mówiliśmy.

Każdy we własnym zakresie bierze:
Kanapki na sobotnie śniadanie; rzeczy do położenia na chleb (serki, pasztety itd ok 200g) torebke ryżu 100g; zagrychę eneregtyczną do szamania na postojach (czekolady, kabanosy itd... dużo ;) ) EDIT: gorące kubki (ew inne zalewajki), 3+ na głowę.

Każda trójka bierze:
2 chleby, puszke, kaszke i jakeś warzywo.

Ja (i mój odpowiednik w drugiej dziesiątce) kupuję:
herbate, kiełbase suchą do wkrojenia do obiadu, sosy, przyprawy, cukier.

Pozdro
Ostatnio zmieniony 2007-11-29, 12:16 przez mateusz, łącznie zmieniany 1 raz.
Awatar użytkownika
Wojtek
Posty: 350
Rejestracja: 2007-03-30, 14:45

Re: Kursowka 1-2 XII

Post autor: Wojtek »

A ten odpowiednik wie, ze jest odpowiednikiem?
Jesli tak, to powodzenia. Bawcie sie dobrze.
Pozdrawiam obie dziewiatki.

W.
Awatar użytkownika
mateusz
Posty: 17
Rejestracja: 2007-07-01, 16:12
Lokalizacja: warszawa

Re: Kursowka 1-2 XII

Post autor: mateusz »

z tego co wiem odpowiednik wie
Awatar użytkownika
Litrowy
Posty: 375
Rejestracja: 2007-04-12, 15:20

Re: Kursowka 1-2 XII

Post autor: Litrowy »

"z tego co wiem..."
hm. To ja mam nadzieję, że w sobotę będę w grupie z Mateuszem;)
Dawid

Re: Kursowka 1-2 XII

Post autor: Dawid »

Ale te wszelakie wskazówki dotyczą grupy Mateusza. "Sojak Squad" rządzi się własnymi prawami! (Karolina od wczoraj biega po Albercie). Do zobaczyska za 24h.
ODPOWIEDZ