Drodzy Klubowicze, Sympatycy Klubu, bywalcy bazy namiotowej w Podwilku oraz wszyscy Ci, którym nieobojętny jest los „Madejowego Łoża”

Co roku pojawia się możliwość wsparcia finansowego naszej Bazy Namiotowej w Podwilku.

Jak? Poprzez przekazanie na jej rzecz 1,5% podatku.

Pieniądze, które w ten sposób udało się nam zgromadzić w poprzednich latach, przeznaczyliśmy na zakup nowych namiotów i modernizację infrastruktury.

Jako iż baza cały czas wymaga inwestycji, drobnych remontów i renowacji sprzętu, każda złotówka która zasili konto bazy będzie bardzo cenna i na pewno dobrze zagospodarowana!

 

Co należy zarobić aby przekazać 1,5 % na rzecz Bazy w Podwilku? 

1. Wypełnić odpowiednią rubrykę w rocznym zeznaniu podatkowym (PIT-36, PIT-36L, PIT-37, PIT-28, PIT-38)

W odpowiednich rubrykach zeznania podatkowego (które zatytułowane są „Wniosek o przekazanie 1,5% podatku należnego na rzecz organizacji pożytku publicznego OPP”) wpisujemy numer pod jakim widnieje w Krajowym Rejestrze Sądowym organizacja, której chcemy przekazać 1% należnego podatku.

  • nasz numer KRS: 000 019 1794 (numer Oddziału Międzyuczelnianego PTTK w Warszawie), 
  • nazwa beneficjenta: Koło nr 11, baza w Podwilku 

2. Można (ale nie trzeba) wysłać do nas maila z danymi  

  • Darczyńca: .....
  • Kwota 1,5%: .....
  • Koło nr 11, baza w Podwilku
  • Urząd Skarbowy do którego została złożona deklaracja: ....

 Powyższą informację przesyłamy pocztą elektroniczną na adresy: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript. oraz Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

 

Informujemy, że w sezonie 2023 Baza Namiotowa „Madejowe Łoże” w Podwilku na Orawie jest czynna od 1 lipca do 1 września. Do dyspozycji turystów są 2 duże namioty NS, kilka małych namiotów rodzinnych oraz miejsca na rozbicie własnych namiotów.

Miejsce powinno się znaleźć dla każdego, jednak – zwłaszcza w przypadku chęci skorzystania z naszych namiotów – bardzo prosimy o wcześniejszą rezerwację (tel.: 603 945 126).

Do dyspozycji turystów jest kuchnia w wiacie i gazowe kuchenki w jadalni, czajniki, kilka garnków i patelni, ale nie ma sztućców, kubków i talerzy!

Aktualny cennik

  • Nocleg w namiocie bazowym – 12 zł
  • Nocleg we własnym namiocie – 6 zł

Honorujemy zniżki PTTK i Unii Baz; przewodnicy górscy (do 7 dni pobytu) – bezpłatnie.

Zapraszamy do Podwilka!

img 1 1691521029795

wskie_od_bramy

Mapa bazy
Bazowe dzieci
Gry i zabawy
Księga gości